(FOTO) Oborná a Faltýnek (ANO) v objetí na předvolební kampani

Krajská místopředsedkyně hnutí ANO Monika Oborná je jednou z mála žen, která se vyfotografovala s vysočinským lídrem hnutí ANO Jaroslavem Faltýnkem. Faltýnek patří v hnutí ANO mezi nejvlivnější funkcionáře, jeho vliv je patrně druhý největší hned po předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi.

Místopředsedkyni Oborné se poštěstilo ulovit společnou fotografii s lídrem Faltýnkem na výstavě Země živitelka v Českých Budějovicích. Podobné zážitky lídr Faltýnek voličům neukazuje, naopak se snaží v předvolebním videu vypadat jako rodinný typ (více zde).

„Živitelku jsem si hodně užila. Nejvíc jsem se těšila na výstavu hospodářských zvířat a novinky ze zemědělské techniky. Ochutnala jsem výborné regionální výrobky a velikou radost mi udělali studenti MENDELU, mé alma mater,“ vzkázala Monika Oborná.

Společná fotografie s lídrem Faltýnkem je předvolební výzvou i pro další vysočinské ženy v hnutí ANO: předsedkyni klubu zastupitelů Lucii Vichrovou a krajské zastupitelky Bohumilu Kobrlovou nebo Ludmilu Řezníčkovou.

Všechny dámy z politiky hnutí ANO jsou ovšem šťastně vdané a nemohou si z pochopitelných důvodů dovolit veřejně publikovat fotografie v objetí lídra Faltýnka.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů