Hájek (Změna pro Pelhřimov): Místostarosta Koch řekl hokejistům něco jiného než zastupitelům

Opoziční zastupitel Pavel Hájek (Změna pro Pelhřimov) si poslechl audiozáznam jednání představitelů hokejového klubu HC Lední mědvědi s pelhřimovským místostarostou Josefem Kochem (KDU-ČSL).

Opoziční zastupitel Hájek poslouchá, co slíbil místostarosta Pelhřimova mládeži hokejového oddílu

V hokejovém klubu je kritická situace kolem financování činnosti mládeže. Pelhřimovský místostarosta Koch měl slíbit představitelům mládežnického oddílu předložit návrh na dvou set tisícovou dotaci do podzimního zastupitelstva.  Nestalo se tak.

Do zastupitelstva poslal lidovecký místostarosta návrh na částku zhruba poloviční.

Už na jednání podzimního zastupitelstva upozornil předseda oddílu mládeže Radek Procházka na vznikající finanční problémy. Hokejový klub bude mít finance na činnost oddílu mládeže maximálně do konce října.

Zastupitel Hájek již dříve vyzval vedení města i zástupce hokejového klubu k pořizování audiozáznamů i zápisu ze vzájemných jednání.

„Místostarosta Koch se každý den rozhoduje jinak než den předtím. Opakovaně jsem místostarostu Kocha vyzval, aby dělal zápisy. Z nějakých neznámých důvodů je nepořizuje,“ prohlásil opoziční zastupitel Hájek.

O jednání hokejistů s místostarostou Kochem existuje pouze jediný audiozáznam pořízený zástupci hokejového klubu.

„Na nahrávce říká místostarosta Koch něco úplně jiného než mi tvrdil na zastupitelstvu. Tu nahrávku si poslechnu detailně a na dalším jednání zastupitelstva předložím detailní informaci,“ uvedl předseda opozičního zastupitelského klubu Změna pro Pelhřimov Pavel Hájek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů