Havlíčkobrodské bruslaře povede Třetina s Endálem

V pátek 28. dubna se v prostorách Klubu Oko konala valná hromada spolku BK Havlíčkův Brod, z.s. Členové zvolili nový výkonný výbor i novou dozorčí radu. Předsedou klubu se stal Miroslav Třetina, místopředsedou pak Lukáš Endál. Do čela dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Valná hromada měla 100% účast, dostavilo se na ni všech 41 řádných členů. Jejím úkolem bylo zvolit po rezignacích Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého čtyři nové členy výkonného výboru. Postupně do něj byli zvoleni Josef Rauer, Miroslav Třetina, Michal Žáček a Lukáš Endál.

Předseda výkonného výboru Jiří Čelanský následně přednesl důležité body z výroční zprávy za rok 2022. Jako nejzásadnější zmínil rezignace Marcela Kachlíře, Martina Ferduse a Michala Teplého z výkonného výboru, jmenování Jindřicha Kubáta jednatelem A-týmu a výsledek soudního sporu se Zdeňkem Caskou, ve kterém soud v Hradci Králové zamítl jeho žalobu.

Následně dosavadní předseda Jiří Čelanský nabídl svůj post. Do čela výkonného výboru tak byl nově zvolen Miroslav Třetina, místopředsedou byl zvolen Lukáš Endál.

Valná hromada také odvolala dozorčí radu, které by skončilo funkční období v červenci, a zvolila novou. Předsedou dozorčí rady byl zvolen Jan Lobo, další hlasy pak dostali Jiří Protivínský a Radek Haman.

Nový výkonný výbor má tak před sebou před startem nové sezony spoustu práce.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů