Hoteliér pokutoval náměstka Joukla (ČSSD), místní radní za ČSSD žádá postih

Na počátku vše vypadalo jako banalita: na parkovišti před areálem Panský dvůr jsou vyhrazená parkovací místa pro místní hotel. Jedno z vyhrazených parkovacích míst obsadil náměstek Libor Joukl. Od hoteliéra dostal za stěrač lísteček s výzvou, aby uhradil stokorunu za parkování. „Já ho nepokutoval, pouze zaplatil za parkování,“ upřesnil telčský hoteliér.

Náměstek Joukl zaplatil a odjel.  Problém ale nastal v legislativní rovině. „Má ten člověk oprávnění vybírat parkovné?,“ položil si řečnickou otázku náměstek Joukl.

Lístek o uhrazení parkovného od hoteliéra předal náměstek Joukl místnímu radnímu Stanislavu Mácovi (ČSSD).

“ Pan radní s panem místostarostou to panu hoteliérovi vytýkali, dal jsem mu lístek od zaplacení a řekl jsem, ať si s tím dělají co chtějí. Co bylo dál je mimo mne,“ řekl o incidentu náměstek Joukl.

Událost má ale dohru v politické rovině: místní sociální demokrat Stanislav Máca navrhl na Radě města ukončení nájemní smlouvy na parkovací místa pro hosty místního hotelu.

Celé usnesení Rady města Telče (UR 271-7/18/2015) zní:

Rada města Telče ukládá jednateli Služeb města Telč s.r.o. panu R. Bockovi ukončit smlouvu o spoluužívání mezi Službami Telč s.r.o. a Rux s.r.o. ze 31.8.2005 a neuzavírat bez souhlasu rady města další smlouvy ohledně parkování.

Hlasování: 5 pro, 0 proti, 2 zdrželi se.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů