Jihlava hledá „městského revitalizátora“ za patnáct tisíc hrubého měsíčně

Veřejný prostor krajské metropole Vysočiny se začne měnit. Už v květnu by měl na radnici nastoupit manažer / manažerka revitalizace veřejného prostoru. Podle vypsaných podmínek výběrového řízení bude jeho hlavním úkolem příprava podkladů architektonické soutěže na revitalizaci Masarykova náměstí.

Kupa odborných požadavků

plán lidiIdeální kandidát má podle odborných požadavků jihlavské radnice znalosti problematiky městského prostoru a městské památkové rezervace. K tomu analytické schopnosti a badatelské dovednosti i přehled a vztah k historii. Vybraný kandidát se musí umět velmi dobře orientovat v politice. Do náplně každodenní práce bude patřit i tvorba, zpracování a vyhodnocování dotazníků a šetření. Vybraný kandidát také bude mít výborné komunikační, prezentační a nanažerské schopnosti.

K tomu dobré komunikační  a organizační dovednosti, kreativita, flexibilita. Očekává se týmová práce, koncepční myšlení i vysoká odolnost proti stresu.

JihlavaPlat? Patnáct tisíc hrubého

K velkým požadavkům na odbornost městského revitalizátora nabízí jihlavský magistrát nástupní plat v 11. platové třídě. To znamená kolem patnácti tisíc hrubého. Nástup v květnu 2016, trvání pracovního poměru do konce roku 2017. Nehlaste se všichni!

 

life

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů