Jihlavský lídr Hošek: Nedivil bych se, kdybyste ztratili důvěru ve STAN

Kandidát hnutí Starostové a Nezávislí (STAN) Radek Hošek na jihlavského primátora se ostře vymezil vůči celostátnímu vedení i korupci v pražské organizaci Starostové a Nezávislí.

Může jít o obrázek 1 osobě a venkovnímu

“ A teď jsou někteří lidé ze STAN spojováni s organizovaným zločinem nebo napojením na problematické podnikatele. Věřím, že jste šokovaní a naštvaní stejně jako já. Nedivil bych se, kdybyste i přes okamžité vyvození osobních odpovědností jednotlivých aktérů, což je věc, kterou jsme tady za minulých vlád neměli, ztratili důvěru ve STAN,“ prohlásil Hošek.

Hošek vychvaluje práci krajského předsedy STAN Vysočina Lukáše Vlčka: “
Poslanec Lukáš Vlček udělal z města Pacova, kde byl předtím 15 let starostou, vzor pro všechna ostatní města na Vysočině. „Při své pracovitosti má ve sněmovně za půl roku výsledky, co někteří nemají za celé volební období,“ uvedl Hošek.

Konkrétní výsledky poslance Vlčka v poslanecké sněmovně neuvedl ani lídr Hošek, ani STAN Jihlavsko.

V týmu STAN Kraj Vysočina je velká řada skvělých a úspěšných politiků s čistým štítem a bez kauz. Martin Mrkos, starosta Žďáru nad Sázavou tento týden získal ocenění Nejlepší starosta Kraje Vysočina, které drží na fotce. Krajský radní Pavel Hájek je podle Hoška odborníkem ve svém oboru.

Lídr Hošek věří v restart hnutí Starostové a Nezávislí, které v lednu přišlo o post neuvolněného radního pro tehdejšího oblastního předsedu Libora Kuchyňu. Kuchyňa záhy rezignoval i na mandát zastupitele, nahradil ho Jiří Antonů.

¨“Mám kolem sebe v Jihlavě úžasný tým plný úspěšných, zkušených nezávislých osobností, kteří nejsou pošpinění politickými kauzami, a se kterými jsme připraveni přesvědčit vás o tom, že si vaši důvěru posunout Jihlavu k lepšímu zasloužíme,“ končí prohlášení lídra Hoška.

Hošek neuvedl jediné jméno z týmu plného úspěšných, zkušených a nezávislých osobností, které by si zasloužily důvěru posunout Jihlavu k lepšímu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů