Kraj Vysočina hledá propagátora Veřejné dopravy Vysočiny

Kraj Vysočina vytvoří speciální pracovní pozici úředníka, který bude
mít na starosti propagaci systému Veřejné dopravy Vysočiny (VDV) a současně komunikaci s veřejností.

Zájemci o tuto pozici mají předložit Kraji Vysočina popis koncepce propagace systému VDV v dopravních prostředcích zapojených do IDS VDV. Popis má být na maximálně třech stránkách formátu A4. Veřejná doprava Vysočina je integrovaný dopravní systém na území Kraje Vysočina, byl spuštěn na jaře před třemi lety.

Od uchazače o tuto pracovní pozici Kraj Vysočina očekává nadšení pro vizi moderního systému veřejné dopravy a také logické, koncepční a tvůrčí myšlení se schopností týmové a systémové práce a schopnost řešení problémů. A také schopnost rychle se učit nové věci.

Na špatnou informovanost občanů ohledně možnosti využívat tarif VDV a nemožnost nákupu přes internet upozornil člen Finančního výboru Kraje Vysočina Jan Kotačka. Dotázal se na pravidelné vyhodnocování VDV ohledně počtu cestujících. Úředník krajského úřadu Pavel Bartoš uvedl, že nedostatek informací ohledně tarifu VDV byl již definován, bude vytvořena speciální pracovní pozice, která bude mít na starosti propagaci systému VDV a současně komunikaci s veřejností. Dojde k využití ploch v dopravních prostředcích a LCD panelů.

Nemožnost nákupu tarifu VDV přes internet je ovlivněna systémem elektronického odbavování cestujících, který je momentálně v procesu soutěže. Jízdní doklad je možno jednorázově koupit ve vlaku dotýkajícího se území tarifu VDV – cestující toto nevnímají jako zásadní diskomfort. Bylo avizováno, že v pololetí roku 2023 by bylo provedeno vyhodnocení (revize) VDV. Otázkou je pouze personální zatížení procesem přípravy podkladů pro případnou novou veřejnou zakázku.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů