Krajské volby 2016: volebním lídrem ODS je Zdeněk Geist

geistAKTUALIZOVÁNO Regionální sdružení ODS Vysočina zvolilo svým krajským lídrem čtyřiačtyřicetiletého podnikatele z Jihlavy Zdeňka Geista (jeho nominační projev čtěte zde). Druhým v pořadí na krajské kandidátce bude Geistův protikandidát a současný předseda zastupitelského klubu ODS Ota Benc. O dalším pořadí na krajské kandidátce rozhodnou občanští demokraté začátkem dubna.

„Naše kampaň bude obsažná, budeme se snažit vystříhat osobních invektiv vůči našim soupeřům. Vpředvolební  kampani se budeme snažit obracet na lidi svobodomyslné, otázka živnostníků a podnikatelů byla, je a bude pro ODS prioritní, “ prohlásil po svém zvolení Zdeněk Geist.

„Volební výsledek v krajských volbách budu hodnotit podle toho, jak bude vypadat naše volební kampaň. Těžko vám teď řeknu procenta nebo počet mandátů s kterými budu spokojený,“ řekl předseda vysočinské ODS Miloš Vystrčil.

Regionální sdružení ODS přijalo i usnesení k uprchlické krizi: řešení otázky migrace považuje ODS Vysočina za zásadní prioritu naší země i celé Evropské unie.“Budeme podporovat pouze zodpovědný přístup, který bude garantovat suverenitu naší země i ve všech otázkách týkajících se bezpečnosti našich občanů,“ stojí v přijatém usnesení.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů