Lidovecký místostarosta Koch (KDU-ČSL) se snaží prolomit obchodní tajemství hokejistů

Před několika lety trestní oznámení policii, nyní žádost o předložení informací, které spadají pod obchodní tajemství. Podle informací Občasníku žádá pelhřimovský místostarosta Josef Koch (KDU-ČSL) místní hokejový klub o důvěrné obchodní informace. Hokejisté by měli místostarostovi Kochovi sdělit  „výčet sponzorů a sponzorských příspěvků“. Místostarosta Koch požadavek odůvodňuje usnesením zastupitelstva ze dne 2.11.2016, které mu v usnesení číslo 14/24/16/Z uložilo vyžádat od HC Lední medvědi – muži, s.r.o. „Zprávu o činnosti HC Lední medvědi – muži, s.r.o. využití poskytnuté dotace za rok 2016“.

Pelhřimovská radnice používá proti hokejovému oddílu HC Lední medvědi pestrý sortiment nátlakových aktivit jako například podání trestního oznámení na základě smyšlených informací. Po několikaměsíčním vyšetřování policie oznámení odložila, posloužilo ale k dehonestační kampani vůči představitelům hokejového oddílu.

KochV minulosti se pelhřimovští lidovci dokonce chlubili odvahou místostarosty Kocha „říznout“ do financování pelhřimovského hokeje. Lidovci tehdy svému místostarostovi Kochovi drželi palce.

Snad žádný hokejový klub Českého svazu ledního hokeje by nevyhověl podobné žádosti o poskytnutí seznamu sponzorů a výše sponzorských příspěvků. Místostarosta Koch viditelně pokračuje v odvážném „řezání“ do pelhřimovského hokeje.

Výsledkem těchto snah může být možný odchod sponzorů klubu a následná žádost hokejistů o dokrytí ztráty jako výsledek hokejové politiky pelhřimovské radnice.

Bude záležet na zastupitelích města Pelhřimova, jak posoudí a zhodnotí nový pokus vedení města o likvidaci pelhřimovského hokeje prolomením obchodního tajemství.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů