Lidovecký místostarosta Pelhřimova říznul do hokeje, přežije to hokej?

Lidovecký místostarosta Josef Koch (KDU-ČSL) spolu se svými kolegy odvážně řízl do financování pelhřimovského hokeje. Trestní oznámení podané v únoru letošního roku vedením města policie po půlročním prověřování odložila. Trestný čin se nestal. Lidovecký místostarosta Koch ale zajistil politickou protekci pro konkurenční hokejový kroužek, s jedním z jeho představitelů je v příbuzenském vztahu.

fbPelhřimovští lidovci nezapomněli svého místostarostu pochválit za odvahu s kterou řízl do financování pelhřimovského hokeje. Účet je děsivý: hokejový A-tým mužů vzal do své kabiny mládežnický tým, který o vlastní kabinu přišel. Pelhřimovské děti měly dostat přidělenu kabinu bez sprch a WC, hokejový kroužek příbuzného lidoveckého místostarosty dostal hned několik kabin. Na tréninku hokejového kroužku bruslilo jen několik dětí, které šlo spočítat na prstech obou rukou. Návštěvní řád zimního stadionu zakazoval hlasité fandění, na bubnech pro fandění při zápasech by se lidovecký místostarosta Pelhřimova „asi domluvil“.

Lidovecká snaha zlikvidovat druholigový hokej v Pelhřimově je stále zřetelnější navzdory prohlášením o podpoře hokeje na veřejné besedě s fanoušky na konci minulé sezóny.  Pro pelhřimovský druholigový hokej asi chystají místní lidovci funus.

Kulatý stůl o budoucnosti pelhřimovského hokeje je asi poslední možností záchrany pro pelhřimovský hokej, tak skvostně přivedený na okraj zániku po roce úřadování lidoveckého místostarosty.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů