Lídr Zeman (TOP09) představil tým ředitelů pro Jihlavu

Uskupení „Žijeme Jihlavou!“ pod taktovkou TOP09 a Zelených postavilo tým silných jmen pro komunální politiku krajské metropole Vysočiny.

Pod vedením současného náměstka primátorky Víta Zemana (TOP09) a předsedy místní buňky Zelených Patrika Priesola přichází na scénu nová jména s impozantními profesními životopisy.

Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

Na druhém místě kandidátky je výkonný ředitel Charity Česká republika Jakub Líčka. Muž se zkušenostmi ministerského úředníka se na ředitelský post dostal po studiích v africké Ghaně, jako generální sekretář řídí centrálu Charity pro Českou republiku.

Dalším ředitelem na kandidátce „Žijeme Jihlavou“ je Jiří Vybíhal. Jako ředitel logistické firmy s několika stovkami zaměstnanců je méně známý, jeho knihy o historii Jihlavy ale zdobí domácí knihovničku každého jihlavského patriota.

Projektová manažerka Lucie Žáčková z vládní Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest má bohaté zkušenosti z programů podpory průmyslu a podnikání, místním podnikatelům zprostředkovává přístup k dotacím.

Tým ředitelů Víta Zemana uzavírá ředitelka Mateřské školy „Juliánka“ na Erbenově ulici Jana Pokorná.

Lidé na čelních pozicích kandidátky „Žijeme Jihlavou“ mají silné profesní zkušenosti z řízení týmů lidí. Politické zkušenosti mají sice jen náměstek Zeman z řízení Magistrátu a Patrik Priesol z řízení dozorčí rady městské společnosti HC Dukla Jihlava, ovšem nové tváře nabízí voličům silné profesionální zkušenosti z řízení týmů zaměstnanců v soukromé sféře.

Pro řízení města nabízí „Žijeme Jihlavou“ silný tým s převahou nových tváří se zajímavými životopisy s úspěšnou kariérou v soukromé sféře. I volební program „Známe cestu“ slibuje perspektivní řešení problémů, které stojí před jako výzvy budoucnosti.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů