Manažerkou rozvoje Jihlavy je dcera primátora

Budoucnost krajského města si sociální demokraté pojistili i rodinnými vazbami. Manažerkou Investičního plánu rozvoje území (IPRÚ) je dcera primátora Tereza Chloupková.

„Pokud funkci vykonává odborně, tak je dokonale zajištěn lepší přenos informací,“ komentovala informace Občasníku předsedkyně Finančního výboru zastupitelstva Jana Mayerová (ANO).

Oficiální název pracovní funkce primátorovy dcery  zní „odborný referent Odboru rozvoje města“.

fb

Integrovaný plán rozvoje území (IPRÚ) je soubor vzájemně obsahově a časově provázaných projektů, které směřují k rozvoji území s důrazem na koncentraci a provázanost aktivit a jejich efektivnost. Realizací IPRÚ bude dosaženo dalšího rozvoje kvalitativního rozvoje, posílení konkurenceschopnosti jak na území krajského města, tak i v jeho zázemí.

IPRÚ je také základním dokumentem z kterého lze odvodit finanční podporu ze strukturálních fondů Evropské unie. Některé informace o IPRÚ se zastupitelé dozvěděli na na neveřejném semináři – čtěte zde.

Magistrát města Jihlavy za vypracování Integrovaného plánu rozvoje území zaplatilo dodavatelské firmě čtvrt milionu korun. Hotový by měl být na počátku října.

Dne 26. 8. 2014 odsouhlasil Výbor pro přípravu strategie IPRÚ pracovní verzi analytické a návrhové části integrované strategie IPRÚ, která bude předložena Zastupitelstvu města Jihlavy. Součástí tohoto dokumentu je vymezení území, vlastní analýzy a dále koncepce návrhové části strategie IPRÚ v prioritních oblastech Ekonomická síla aglomerace, Integrovaná a ekologická mobilita a Zdravé životní prostředí.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů