Melouch? Kulturní koncepci Velkého Meziříčí zpracovává ředitel Brány Jihlavy

Od ledna 2021 působí Jakub Deml jako ředitel příspěvkové organizace Brána Jihlavy, od února letošního roku Deml zpracovává kulturní koncepci města Velké Meziříčí. Do aktivit ve Velkém Meziříčí je Deml zapojen prostřednictvím platformy Culture Matters, což je platforma pro profesionální aktivity v oblasti kultury.

Úkolem Demla jako ředitele městské příspěvkové organizace Brána Jihlavy je organizace kulturního a společenského života v Jihlavě, zároveň se bude starat o oblast cestovního ruchu a destinačního managementu. Úkolem Demla je nastavit konkrétní cestu ke splnění cílů.

“ Naučíme vás, jak vytvářet úspěšné kulturní projekty, jak je financovat,
jak přilákat média, jak získávat návštěvníky a mnohem více,“ zní slogan platformy Culture Matters.

Úkolem Demla jako zaměstnance platformy Culture Matters je provedení přípravy a zpracování nového strategického dokumentu pro období 2021 – 2025 obsahujícího podklady pro rozhodnutí orgánů města Velké Meziříčí v oblasti řízení a financování kultury, rozvoje kulturní infrastruktury a veřejného prostoru města.

Zatím není jasné, proč si město Velké Meziříčí objednalo Demlovy služby přeš pražského prostředníka a nevyužilo možnosti napřímo si objednat služby Brány Jihlavy a jejího ředitele Demla v oblasti rozvoje kultury ve městě.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů