Mladí hasiči z Markvartic nejlepší v republice

Fenomenální sportovní úspěch se povedl mladým hasičům z Markvartic u Třebíče. Už celkové páté místo v celostátní soutěži je pro malou obec úspěchem, ovšem v královské hasičské disciplíně požárním útoku byli hasiči z Markvartic nejlepší mezi všemi.

Může jít o obrázek 7 lidem , stojícím lidem , venkovnímu a text that says 'MAR SDH MARKVARTICE'

„Samozřejmě mám z úspěchu obrovskou radost, naše hasiče hodně podporujeme,“ řekl starosta Markvartic Vlastimil Klusák. Malá obec Markvartice leží zhruba osm kilometrů jihozápadně od Třebíče.

Za posledních třicet let je první místo v požárním útoku nejlepší výsledek v historii hasičů v Markvarticích. Mladým hasičům se podařil skvělý dárek k výročí osmdesáti let existence hasičů. Členy vítězného týmu Markvartic byly Adéla Křížová, Nikola Musilová, Ondřej Fučík, Petra Svobodová, Veronika Musilová, Dominika Chromá, Veronika Hobzová. Tým doplnily i členky sousedního hasičského sdružení Kojetice Soňa Řehůřková, Klára Pekárková a Kateřina Pavlíčková.

Může jít o obrázek 11 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

V Markvarticích jsou hasiči jediným spolkem, který se v obci věnuje sportovním aktivitám. Přibližně třetina obyvatel obce je členy místního hasičského sdružení.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů