Náčelník Sokola Jihlava skončil ve funkci

Po dlouhodobých neshodách se současným vedením jednoty se rozhodl ukončit působení v Sokole Jihlava náčelník Tomáš Nosek. Důvodem Noskova odchodu je neshoda na způsobu řízení organizace a budoucím směřování jednoty.

„Můj odchod z jednoty bohužel znamená, že se neuskuteční prázdninové akce pod hlavičkou Fungymu (dva příměstské a jeden normální tábor). Program jednoty pravděpodobně dozná změn i od září 2021. Velice se omlouvám za jakékoli komplikace s tímto spojené,“ uvedl Nosek v rezignačním dopise členům TJ Sokol Jihlava.

Tomáš Sokol patřil jako člen Sokola mezi mladé lidé, kteří prací pro Sokol nejen žijí, ale mají i skvělé nápady. Náčelnice Tereza Benáková vede v Jihlavě velmi populární oddíl nového cirkusu, který dokáže, díky online rezervačnímu systému, zaplnit za pouhé dvě hodiny. Tomáš Nosek zase stojí za vznikem Fungymu. Cvičení pro několik věkových kategorií navštěvuje skoro polovina členů jihlavského Sokola.

„Moc si vážím všech let, po které jsem mohl svojí funkci náčelníka a cvičitele pro vás všechny vykonávat a děkuji vám za důvěru vloženou v celý Sokol Jihlava, který je tvořen velkou spoustou dobrých lidí, kteří se ve svém volném čase věnují vašim dětem nebo přímo Vám,“ dodal Nosek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů