Nagyová (ANO) požádá o zbavení imunity, přeřeknutí je voda na mlýn Vystrčila

Jana Nagyová se stala jihlavskou zastupitelkou hnutí ANO a postoupila do druhého kola senátních voleb na Jihlavsku. Výrok k žádosti o imunitu prosvištěl večer po senátních volbách jako blesk snad všemi celostátními médii.

Může jít o obrázek 2 lidem , stojícím lidem a venkovnímu

„A samozřejmě, že pokud bych vyhrála v 2. kole, tak v případě, že bude Senát požádán o mé vydání, budu hlasovat pro,“ vysvětlila Jana Nagyová. Podle Nagyové je druhé kolo senátních voleb „skvělá příležitost, jak vystavit účet Fialově vládě a vystrčit jejich maskota ze Senátu“.

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš již ohlásil opětovný příjezd obytného vozu s podporou osobností hnutí ANO stejně jako před prvním kolem senátních voleb.

První kolo senátních voleb přineslo například i pískot příznivců ODS na mítinku hnutí ANO v Jihlavě, což je událost dosud na politických mítincích nevídaná. Dosud se na politiky maximálně pískalo na znamení nesouhlasu s jednotlivými myšlenkami během projevu k voličům.

Předseda Senátu Miloš Vystrčil bude muset absolvovat druhé kolo senátních voleb, ačkoliv příznivci ODS očekávali jasné vítězství už v prvním kole. Dojatá postupem do druhého kola byla i Jana Nagyová.

„Tak skvělý výsledek jsem popravdě vůbec nečekala. Jsem dojatá a jsem vám strašně vděčná. Měla jsem pocit, že jsem na dně, ale strašně moc jste mi pomohli. Podržely mě moje děti, ale i spousta z vás,“ dodala Nagyová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů