Pelhřimov bezplatně nepronajme zasedačku pro veřejnou debatu o dopravě

fbMěsto Pelhřimov je vlastníkem zasedací místnosti v budově Městského úřadu na Pražské ulici. Bezplatný pronájem je podle podle platného usnesení možný výhradně ve dvou případech: Pokud jde o akci města, případně městem zřízené právnické osoby nebo pro akce na které je schválen příspěvek města.

Pan David Švec chce v zasedací místnosti uspořádat diskusi o pelhřimovské dopravě, proto požádal radnici o bezplatný  pronájem.

Švecova žádost nesplňovala ani jednu ze dvou schválených možností bezplatného pronájmu zasedací místnosti pelhřimovské radnice. Přesto byla předložena radní ke zvážení. Výsledek? Neschváleno. Možná z důvodu, aby nevznikl vzorový příklad pro další občanské aktivity. Radní města si moc nenechají mluvit do politiky od občanů města.

Akce se uskuteční!

Veřejná diskuse o pelhřimovské dopravě se v zasedací místnosti pelhřimovské radnice přece jenom uskuteční. Už ve čtvrtek 19.11. od šesti večer. Několik zastupitelů se vzdá měsíční odměny zastupitele ve prospěch úhrady nájmu za pelhřimovskou zasedačku. Snad se na veřejnou debatu přijdou podívat radní města i předsedové politických stran, aby na vlastní uši slyšeli názory veřejnosti.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů