Penny míří s logistickým centrem na Jihlavu-jih?

Co Velký Beranov odmítl referendem, to může mít v budoucnu krajské město. Podle informací Občasníku vyjednává obchodní společnost Penny Market o umístění velkého logistického centra v lokalitě Jihlava-Jih. Na jihu krajského města se brzy začne stavět jihovýchodní obchvat města, čímž lokalita získá na atraktivnosti a dostupném dopravním spojení s velkými městy Vysočiny.

Logistický areál by měl sloužit k zásobování cca 85 prodejen společnosti PENNY Market s.r.o umístěných na Vysočině, v Jihomoravském kraji a v Jihočeském kraji. Realizací záměru vznikne kolem sto padesáti nových pracovních míst.

Ve velkoberanovském logistickém centru byly plánovány kromě vlastního objektu skladu o zastavěné ploše cca 27.400 m2 také vrátnice se sociálním zázemím pro řidiče, parkoviště pro osobní automobily v počtu sto stání a parkoviště pro nákladní automobily v počtu padesát stání.

Lokalita Jihlava-jih je údajně novou lokalitou o kterou má zájem společnost PENNY. Mluvčí společnosti nechtěl informace Občasníku potvrdit ani vyvrátit. “ Aktuálně hledáme vhodné pozemky v lokalitě Vysočiny a rozhodnutí prozatím nepadlo, proto prosím o pochopení, ale v tuto chvíli nebudeme komentovat spekulace o možném umístění centrálního skladu,“ uvedl mluvčí Penny Tomáš Kubík.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů