Pracovní morálka příštího primátora Jihlavy

Lídři politických stran a hnutí by mohli svým voličům představit své morální a pracovní nároky na příštího primátora města. Současná primátorka Karolína Koubová chodí do práce s pejskem, který býval zavřený v kuchyňce hned vedle pracovny primátorky. Pejska dokonce chodily venčit i sekretářky primátorky Karolíny Koubové.

Funkce primátora obnáší i nemalé nároky na pracovní nasazení. Primátor by měl řídit schůze a jednání zastupitelů, Ovšem primátorka Karolína Koubová dala přednost venčení svého psíka před účastí na semináři o nákupu energií pro příští rok. Energie nejsou nakoupeny, blíží se Nový rok a není jasný způsob nákupu.

Primátorka Koubová má ovšem na starosti o blaho města jen předem stanovenou pracovní dobu, bez ohledu na pracovní povinnosti. Očekávání účasti primátorky na semináři zastupitelů, který primátorka sama svolala, bylo liché. Důležitější byl pejsek a předvolební akce Pirátů.

Proto by především Piráti měli říci, jak by měla vypadat pracovní morálka primátorky města i ve vztahu k domácím zvířatům s kterými chodí primátorka po městě.

Funkce primátora je náročná a zodpovědná. Za zodpovědný výkon funkce primátora nese politickou odpovědnost především politická strana a hnutí, které kandidáta do funkce primátora navrhlo.

Jednoduše řečeno musí politické strany a hnutí definovat hranice dobrých mravů při výkonu funkce primátora města. I rozsah činnosti a pracovních úkolů při řízení schůzí a seminářů zastupitelů města.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů