Semafory! Úředníci magistrátu testují trpělivost řidičů na kruhovém objezdu v Pávově

Bezradnost úředníků Magistrátu je vidět na experimentování s dopravním řešení situace v lokalitě Pávov. Dopravu na kruhovém objezdu budou řídit semafory! Nejdříve byly v návrhu čtyři páry semaforů. Varianta řádně projednána a schválena. Podle informací Občasníku by umístění osmi semaforů na dva měsíce stálo městskou kasu kolem padesáti tisíc korun.

Varianta s osmi semafory se v reálném provozu nikdy neobjevila. Tvůrčí činnost úředníků odboru dopravy úspěšně pokračovala. Od konce června by se na kruhovém objezdu u průmyslové zóny Pávov měly objevit jen dva semafory. Tahle varianta je pro městskou pokladnu levnější, bude stát kolem pětadvaceti tisíc korun za dvouměsíční provoz.

Zatím není jasné, zda činnost úředníků odboru dopravy řídí vedení města nebo jsou dopravní experimenty se semafory na kruhovém objezdu zcela v rukách úředníků odboru dopravy.

Vyjádření primátora Jihlavy Rudolfa Chloupka (ČSSD) i jeho náměstka pro dopravu Jaroslava Vymazala (ODS) doplníme okamžitě, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů