Sokol Jemnice jedná o spolupráci s Kolářem

Členská schůze TJ Sokol Jemnice odsouhlasila vyjednávání se zemědělcem Josefem Kolářem o možné podpoře sportovní činnosti.

Do konce roku by mohla být podepsána partnerská smlouva TJ Sokol Jemnice o každoročním příspěvku Kolářova holdingu ve výši statisíců korun. Plus navíc závazek spolupráce při vybudování běžeckého oválu.

athletics track - Wikidata

Uvažovaný prodej pozemků Sokola městu Jemnice se pozastaví či nejspíše zruší. Kolářův holding chce pomoci Sokolům s  provozem místní sokolovny i činnosti Sokolů jako oddílu. Kolářův holding může Sokolům pomoci i s vyřízením dotací od státu.

Tři rok diskuse Sokolů s městem Jemnice o znovuzrození sportovišť na sokolovně dostávají nový impuls. Sokolové si sice nechali městem zaplatit cenový odhad na prodej pozemků, připravila se kupní smlouva, kterou výroční členská schůze schválila, ale najednou je všechno jinak.

Výbor TJ Sokol Jemnice tiše ignoroval usnesení výroční členské schůze a zahájil jednání o sponzorské smlouvě s Kolářem. Pro rozpočet města by dohoda Sokolů o spojzorské smlouvě bude znamenat velkou finanční úsporu.

Pro “ místní aktivisty“, navzdory sugestivní bilboardové a jiné nátlakové propagandě jsou nejnovější události velmi hořkou pilulkou. Lze totiž očekávat silnou podporu sokolů a dalších patriotů pro podnikatelskou činnost v Jemnici. Přínos Koláře pro Jemnici už nebude možné charakterizovat slovy „jedno prase pro fotbalisty“, sponzorský dar pro činnost Sokolů bude v podstatně vyšší výši statisíců korun ročně. Plus nepřímá podpora při vyřizování státních dotací na údržbu sportovišť.

Podnikatel Kolář promluvil i na jednání místního zastupitelstva

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů