Starosta Slabý odchází z SNK Jemnice

Starosta Jemnice a bývalý lídr Sdružení nezávislých kandidátů Miloň Slabý oznámil odchod z třináctého místa kandidátní listiny pro místní volby:

“ Rozhodl jsem se po dlouhém uvažování, že nepůjdu do voleb s SNK, Odstupuji tedy z kandidátky SNK z 13. místa a přenechávám to někomu jinému,“ uvedl starosta Slabý.

Důvody vysvětlil ve svém pravidelném sloupku v místních Jemnických listech a dodal: „Nepovažuji ty 4 roky s SNK za ztracené, je to jedna velká životní zkušenost, která mě možná částečně stála zdraví a dost nervů. Na druhou stranu mi přinášela potěšení , když se věci dařily a věřím, že se jich ještě do voleb pár podaří.Samozřejmě počítám, že dodržím koaliční dohody a budu dále vystupovat jako součást koalice,“ uvedl strosta Slabý.

Může jít o obrázek 10 lidí

Předseda Sdružení nezávislých kandidátů a volební lídr Jiří Kopr dodal, že členové sdružení „rozhodnutí pana starosty, jít svou vlastní cestou očekávali, protože některé jeho postoje, které prezentoval v Jemnických listech a na veřejnosti se neshodují s většinovým názorem sdružení“.

Pokud by rozhodnutí o odchodu neučinil sám starosta Slabý, stalo by se tak podle předsedy sdružení Kopra s největší pravděpodobností na nejbližší schůzi sdružení Sdružení nezávislých kandidátů.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů