TOP09 Vysočina: nové vedení je kombinace zkušenosti a mládí

Vysočinská krajská organizace TOP09 si zvolila nové krajské vedení. Do čela byl zvolen bývalý rektor jihlavské polytechniky Ladislav Jirků. Pozice místopředsedů obsadili Reda Ifrah (Žďár nad Sázavou), Jana Spekhorstová (Třebíč) a Kryštof Kothbauer (Jihlava).

„TOP 09 na Vysočině potřebovala nový vítr, novou krev a jsem rád, že místopředsedy se staly dvě zcela nové a mladé tváře. První naší výzvou budou krajské volby a věřím, že naši příznivci, podporovatelé a voliči pocítí změnu k lepšímu,“ prohlásil nový místopředseda TOP09 Reda Ifrah.

Nový vysočinský předseda TOP09 Ladislav Jirků s Miroslavem Kalouskem.

„TOP09 by určitě svou pozornost měla namířit na vzdělání. Musíme se shodnout s okresy na dvou nebo třech nosných tématech,“ uvedl vysočinský předseda TOP09 Ladislav Jirků.

Vytipováním nosných témat začíná příprava vysočinské TOP09 na komunální volby 2016. Na Jihlavsku to budou i volby senátorské. „Na čele naší krajské kandidátky se zcela jistě objeví nové tváře,“ prozradil Jirků.

Citlivým tématem je spolupráce Vysočiny s Čínou. „Úplně bych ji nezavrhoval, musí být ale prospěšná oběma stranám. Čínské peníze nemusí stačit, bude to o lidech, “ prohlásil předseda Jirků.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů