Trapas Pekarové (TOP09): S Nagyovou bojuje v Jihlavě Vystrčil, Czernin válčí v Jičíně

Předsedkyně TOP09 Markéta Pekarová Adamová si popletla Jičín s Jihlavou a odvážně podporuje Tomáše Czernina (TOP09) v boji o Senát s Janou Nagyovou (ANO). Jenže taková bitva na Jihlavsku nikdy nebyla. Proti Janě Nagyové stojí současný předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS).

Může jít o obrázek 2 lidem a text that says 'Markéta Pekarová Adamová 1h. Lidé z ANO by chtéli využít Senát jen jako úkryt pred vézením. Tomáš Czernin tam bojuje za svobodnou a demokratickou budoucnost naši zemé. Ješte váháte? Nenechme Babiše ukrást Senát. Druhé kolo voleb je už pátek a sobotu. 2022 J. Nagyová: „Do Senátu pro imunitu" ZACHRAŃME DEMOKRATICKÝ SENÁT YDRUHÉM KOLE VOLTE SPOLU'

Předsedkyně poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky by mohla využít informací na webu své strany TOP09, kde se píše o kandidatuře Tomáše Czernina v senátním obvodu 37 – Jičínsko. Jana Nagyová kandiduje v senátním obvodu 52 – Jihlavsko.

Vyjádření Markéty Pekarové Adamové (TOP09), předsedkyně ODS Vysočina Evy Decroix (ODS) a dalších politiků doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů