Valná hromada Dukly Jihlava prodává hráčská práva, podrobnosti náměstek Kolář neví

fbAKTUALIZOVÁNO Na říjnovou Radu města se dostává jako bod prodej hráčských práv. Bod předkládá náměstek pro kulturu Milan Kolář. „Nevím, koho se prodej hráčských práv týká,“ sdělil náměstek Kolář (Forum Jihlava). Bližší podrobnosti ke svému návrhu nechtěl náměstek Kolář sdělit.

Mezi uskupením Forum Jihlava a městským klubem HC Dukla Jihlava vládnou napjaté vztahy. Uskupení začalo ústy Miroslava Tomance kritizovat styl práce jednatele klubu Bedřicha Ščerbana.

Ondřej Kovářů

Levný prodej za sto tisíc

Podle informací Občasníku bude valná hromada rozhodovat o prodeji hráčských práv za částku kolem sto tisíc korun pro extraligový klub Mountfield Hradec Králové. Stotisíc korun je mimořádně nízká částka za prodej hráčských práv do extraligy. Může jít i o zákulisní politické tlaky na snížení ceny hráčských práv, aby mateřský klub ztratil vliv na hráčovu další kariéru. Zatím Kovářů hostuje v Hradci Králové.

Mění se i auditor

Diskusi politiků určitě vyvolá i návrh na změnu auditora, který kontroluje účetnictví hokejového klubu. Současnému auditorovi skončila řádná smlouva. I tento bod je na pořadu jednání radních města Jihlavy.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů