Vánoční kamion Coca-Coly přijede na Vysočinu do Jihlavy a V. Bíteše

Společnost Coca‑Cola spouští vánoční kampaň se sloganem „The magic of giving“. Její součástí je i návrat ikonických kamionů v barvách značky v rámci roadshow po desítkách českých a slovenských měst. Sváteční náladu bude Coca‑Cola podporovat od listopadu až do konce prosince.

Kampaň oslavuje nezastavitelnou sílu Vánoc spojovat rodiny i přátele, aby společně prožili nádherné svátky v duchu motta „Kouzlo být spolu“. Součástí kampaně budou letos po odmlce způsobené pandemií znovu oblíbené ikonické kamiony Coca‑Cola, které jsou už pětadvacet let jedním ze symbolů přicházející vánoční sezony.

„Coca‑Cola kamiony se staly oblíbenou tradicí, která přináší do českých a slovenských měst vánoční kouzlo. Vánoce si vždy najdou cestu, aby spojily rodiny, přátele a často i úplně cizí lidi prostřednictvím společně prožitých kouzelných chvil. Kampaň začíná 7.11. spuštěním TV spotu a bude 360stupňová,“ říká Mária Drotárová, brand manažerka společnosti Coca‑Cola pro ČR a SR. Zahrnovat bude nejen televizi, ale také OOH média, obsah pro sociální sítě i využití známých influencerů, například českou skupinu Mirai, stejně jako aktivace v obchodech. Chybět nebude ani národní spotřebitelská soutěž v Coke aplikaci.

Ikonické kamiony Coca‑Cola poprvé představila ve vánoční kampani v roce 1995 ve spolupráci s reklamní agenturou W.B. Doner. Speciální efekty měla tehdy na starost společnost Industrial Light and Magic, která stála za triky například ve filmové sérii Hvězdné války, v Dobyvatelích ztracené Archy či ve snímku Forrest Gump. Nekonečný proud kamionů mířících do měst byl v první reklamě vytvořen ze tří vozů osázených celkem 90 tisíci žárovkami.

V každém městě bude vedle kamionů připraven doprovodný program se Santou a skřítky nejen pro rodiče s dětmi, ale pro všechny, kteří se chtějí slavnostně naladit. Chybět nebude ani Coca‑Cola Food Truck s horkým vánočním nealko punčem z FuzeTea či vánočním nápojem Coca‑Cola se skořicí a sladké či slané občerstvení. Program bude začínat v 16 hodin, Santa dorazí o půl hodiny později a zdrží se až do 18:30.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů