(VIDEO) Dáme Jihlavě smysl, slibuje hnutí ANO

Hnutí ANO představilo na tiskové konferenci svůj volební program pro komunální volby 2022. Hlavním heslem je slib „Dáme Jihlavě smysl“. Lídrem kandidátky je Radek Popelka, dvojkou současný předseda Finančního výboru zastupitelstva Jiří Pokorný.

Může jít o obrázek 8 lidem , stojícím lidem a text that says '0 ZA POPELKY BUDE LÍP DÁME MÉSTU SMYSL. Radek Popelka AN LIP'

Programové priority Jihlava

Jihlava soběstačná
Postupná energetická soběstačnost není jen reakcí na dění dnešních dnů a našim cílem, ale i dobrovolným odkazem pro budoucí generace. Podpoříme instalaci dnes již „klasických“ zelených zdrojů energií. Zároveň prověříme možnosti získávání dalších energií především z vlastních zdrojů. Například z biomasy.

Jihlava sousedská
Podpoříme navýšení pravomocí a rozpočtů osadních výborů městských částí. Zároveň vytvoříme podmínky pro vznik jejich obdob i na území vnitřního města.
Tím propojíme sousedy a někdy tak vzdálený magistrát. I nadále budeme
pokračovat v podpoře spolkové a zájmové činnosti dobrovolníků i profesionálů.

Jihlava investující
K městskému rozpočtu budeme přistupovat s úctou. Každá vynaložená koruna musí dávat smysl a musí přinášet očekávaný užitek. Budeme prosazovat vznik městské organizace spravující a intenzivně rozvíjející bytový fond. Zde vidíme jedinou smysluplnou cestu k opravdu dostupnému bydlení.

Jihlava spolupracující
Jsme pro širokou spolupráci nejenom uvnitř zastupitelstva, ale i mimo něj. Každý smysluplný nápad si zaslouží naši pozornost a případnou podporu. Nikdo není odborníkem na všechno, proto budeme rádi spolupracovat s každým, kdo své práci rozumí a bude se chtít podílet na rozkvětu Jihlavy.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů