(VIDEO) Hnutí ANO chystá hru o zdražení odpadového poplatku Žďáru nad Sázavou

Suverénně nejnižší poplatek za místní odpad se ve Žďáru nad Sázavou stane minulostí. Bude se hrát o zdražení ve výši třicet nebo padesát procent. Hnutí ANO během listopadu sehraje hnutí ANO politickou hru o zdražení poplatku za svoz místního odpadu.

Novopečený místostarosta Žďáru nad Sázavou a bývalý manažer hnutí ANO Jaroslav Hedvičák už novou výši poplatku zná, ale informaci o výši poplatku označil za neveřejnou informaci.

Waste Management During COVID-19: How You Can Help – Custom Truck One Source

Počátkem listopadu sice proběhne místní zastupitelstvo, na něm se ale zdražení poplatku projednávat ještě nebude. Hnutí ANO teprve připravuje politickou hru, kdy zastupitelstvu města Žďáru nad Sázavou bude předloženo několik variant. Nejnižší varianta bude růst poplatku o dvě stě korun na sedm set osmdesát korun. A ta bude nakonec i přijata v zastupitelstvu města.

Žďárské hnutí ANO balancuje po odchodu lídryně Ludmily Řezníčkové na hranici existence. Nyní má pouhých pět členů, hranice pro existenci jsou tři členové. Předsedou místní buňky ve Žďáru nad Sázavou je Radek Zlesák, Zlesákovo vyjádření k politické hře o zdražení komunálního poplatku se nepodařilo získat.

Poplatek za komunální odpad ve Žďáru nad Sázavou stagnoval posledních pět let, vzhledem k nárůstu cen energií bude jeho zvýšení nevyhnutelné. K tomu bude sehráno pro občany politické divadlo, jak radní města zvyšují cenu jen o tu naprosto nezbytnou částku.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů