VÍME PRVNÍ: Jihlava zakládá destinační agenturu Brána Jihlavy

Lákání turistů k návštěvě města Jihlavy dostane na starosti nově zřizovaná destinační agentura Brána Jihlava. Přípravné kroky k jejímu založení jsou v závěrečné fázi, vznik agentury musí ještě schválit zastupitelé města.

Destinační agentura Brána Jihlavy dostane podle informací Občasníku za úkol zajišťovat koordinaci a kooperaci poskytovatelů služeb cestovního ruchu na území města Jihlavy za účelem efektivnějšího řízení turismu v regionu.

Dalším úkolem pak bude zajistit udržitelný rozvoj území, konkurenceschopnost na trhu, ucelenou nabídku aktivit a spolupráci jednotlivých subjektů.

Na začátku fungování nové příspěvkové ortganizace Brána Jihlavy bud potřeba zhodnotit situaci Jihlavy destinace, vytvořit plán činnosti destinační agentury, stanovit si cíle, úkoly a především strategii řízení.

K tomu jsou zapotřebí jak znalosti samotného prostředí (příroda, společnost, podnikatelské subjekty, místní obyvatelé…) tak zkušenosti z oblasti managementu.

V příspěvkové organizaci Brána Jihlavy navíc není nebude zapotřebí řídit jen vlastní zaměstnance, ale zkoordinovat činnost i dalších organizací v destinaci. 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů