VÍME PRVNÍ: Na lokalitu SVIT najímá Velké Meziříčí placenou poradenskou firmu

Město Velké Meziříčí najalo poradenskou firmu 4E consulting pro pomoc s výběrem zpracovatele územní studie bývalého areálu Svit ve Velkém Meziříčí. Firma 4E consulting pomůže městu se zpracováním zadávacích podmínek i s administrativou výběrového řízení.

Samozřejmě nebude pomoc poradenské firmy zadarmo, město Velké Meziříčí zaplatí částku sedmasedmdesát tisíc korun bez DPH. Mezi zákazníky firmy 4E consulting na Vysočině patří například Poliklinika ve Žďáru nad Sázavou, mimo Vysočinu jsou zákazníky například město Brno nebo město Rožnov pod Radhoštěm.

4E consulting, s.r.o. expertní konzultační společnost v oblasti zadávání zakázek, projektového řízení a contract managementu obecně, a to jak ve veřejném, tak soukromém sektoru. Zvláštní důraz věnuje zejména hodnocení zakázek orientovaných na kvalitu dodavatele a jeho plnění.

Základní filozofií 4E consulting, s.r.o. je Best Value Approach (BVA), unikátní metoda vedení projektů původem z USA.

Název firmy 4E consulting je odvozen z anglických slov Economy | Efficiency | Effectiveness | Evaluation | což lze do češtiny přeložit jako Ekonomika | Účinnost | Efektivita | Hodnocení |.

Zakázka poradenské firmy |4E consulting ve Velkém Meziříčí má tyto základní milníky:

potvrzení objednávky/uzavření smlouvy s 4E consulting: 29.3.2021

odevzdání čistopisu zadávacích podmínek vč. návrhu smlouvy
zhruba 26.4.2021

konec lhůty pro podání návrhů
zhruba 10.7.2021

veřejné představení a projednání jednotlivých návrhů
zhruba 25.7.2021

dokončení podkladů k hodnocení návrhů nezbytných pro rozhodnutí Zadavatele o výběru zpracovatele
kolem 10.8.2021

Lokalita bývalého Svitu představuje pro město hodnotné území ve středu města, v blízkosti historického jádra. Plocha má obrovský rozvojový potenciál, jehož naplněním může dojít k výraznému zkvalitnění nabídky služeb, rekreace, bydlení apod. Zároveň může umožnit funkční, dopravní, pěší i cyklistické propojení s navazujícími lokalitami města.

Uskupení Společně VM vedené starostou Alexandrosem Kaminarasem, slibovalo voličům, že zadání územní studie nemusí být nijak rozsáhlé a složité. Tím záhadnější je ale angažování placené poradenské firmy do procesu revitalizace areálu Svitu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů