Vodárenská dohoda ODS s loupežníky, nepoctivci a plantážníky

Ještě pár dnů po rezignaci náměstka Kaliny lídr ODS Petr Laštovička Svaz vodovodů a kanalizací Jihlavsko a Vodárenskou a.s. Doslova uvedl:

„Seznámil jsem se s tím, jakým způsobem proti městu pracuje Svaz vodovodů a kanalizací (SVAK) jako majitel a Vodárenská akciová (VAS) jako provozovatel našeho majetku. Musím jednoznačně říct, a budu si za tím stát, i kdyby mě žalovali všichni právníci, že jsou to loupežníci a nepoctivci a plantážníci. Volil bych jiná slova, kdyby mi to dovolovalo svědomí. S těmi loupežníky, to bych obhájil u každého soudu, protože takhle nám vybydlovat majetek a do takhle rozsáhlého majetku investovat za 10 let dva miliony korun do jeho oprav, tak to je úplně směšné,“ uvedl náměstek Petr Laštovička pro Jihlavské Listy.

V listopadu už je na stole zastupitelů návrh vedení města na vytvoření pracovní skupiny s „loupežníky, nepoctivci a plantážníky“, jak nazval své nové obchodní partnery lídr ODS Petr Laštovička.

Časy se mění, mění se i politika vedení města. Menšinová koalice vedená primátorkou Karolínou Koubovou z Fóra Jihlava s korunním princem Petrem Laštovičkou z ODS nachystá dohodu o způsobu provozování vodárenského majetku.

Politika ODS prochází obrovskými veletoči i změnami politických postojů. To vše za naprostého mlčení představitelů jihlavské ODS, kteří viditelně nechtějí nic říkat o změnách politických postojů při jednání s
„loupežníky, nepoctivci a plantážníky“ .

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů