Vysočina tourism cílí na svatební a novomanželskou turistiku rozumnými cenami

Mít svatbu na Vysočině znamená ušetřit nemalé starosti i peníze. Ceny jsou zde rozumné, pro malou svatbu v desítkách tisíc korun až třeba po luxusní svatbu za půl milionu korun plně podle přání novomanželů na míru zařízené místními svatebními koordinátory.

„O svatební trip na Vysočinu mají zájem zahraniční zastoupení z Izraele a Spojených arabských emirátů. Všechno je jen na začátku,“ naznačila ředitelka Vysočina tourism Oľga Königová.

Ve většině případů je svatba na Vysočině levnější než mít svatbu v domovské zemi. Zvláště pokud jeden z manželů je cizinec a druhý Čech. Nemusíte ztrácet čas sčítáním nákladů na jídlo, výzdobu, dort a tak dále.

A navíc partneři Vysočina tourism umí naplánovat svatbu i líbánky zároveň.  Snoubenci mohou na webu Vysočina tourism najít nejen nabídku prostor pro jejich svatbu, ale nově zde naleznou také dodavatele a svatební koordinátory.

“Chceme nastávajícím novomanželům usnadnit orientaci v nabídce svatebních míst v Kraji Vysočina, a zároveň ukázat, že právě u nás mohou najít místa, která je svou atmosférou okouzlí,“ říká ke kampani ředitelka Vysočina Tourism Oľga Königová.

V roce 2021 připravila Vysočina Tourism komunikaci s názvem „Svatba na Vysočině“ na Facebooku, Instagramu a Pinterestu. Zvolení sociálních sítí jako hlavního komunikačního kanálu se ukázalo jako výborný krok. Web se svatební nabídkou zaznamenal od září do prosince 2022 přes 6 000 návštěv.

Ohlasy na kampaň z řad podnikatelů byly velmi pozitivní a v průběhu kampaně se do projektu hlásila další a další zařízení. Ke konci roku 2022 bylo na webu k nalezení kolem 50 svatebních míst a počet stále roste.

“Vzhledem k úspěšnosti kampaně ‚Svatba na Vysočině‘ jsme se rozhodli v ní dále pokračovat a v lednu i v únoru se pro nás tato kampaň stala naprosto klíčovou,“ prozradila ředitelka Vysočina Tourism.

Aktuálně Vysočina Tourism spouští druhou vlnu kampaně, ve které jsou znovu využity sociální sítě. Nově je kampaň rozšířena o inzerci v rádiu a o inzerci v obsahové sítí na Seznamu. Celková hodnota kampaně dosahuje částky půl milionu korun.

Kraj Vysočina nabízí svatebčanům starobylé památky i romantickou přírodu na rozdíl od Prahy za velmi rozumné ceny. Vysočina dosud neměla ve svatební turistice takovou pozici jako v České republice Praha nebo celosvětově Paříž.

Svatební turistika je novou disciplínou cestovního ruchu. A nemusí jít přímo o tuzemské snoubence, v Čechách se berou i cizinci. Svatební obřady před českými úředníky jsou celosvětově uznávány. Není třeba plánovat svatební a novomanželskou cestu na různá místa. Novomanželé si mohou vybrat, zda zůstanou na místě svatby poté, co jejich hosté odejdou, nebo se přesunou na jiné místo.

O svatební kapli na Hospodářském dvoře v Bohuslavicích čtěte více přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů