Webové domény Horácké arény vlastní právník Homolka, město odkup nechystá

Hned několik domény s vhodnou webovou adresou pro provozování Horácké arény vlastní jihlavský právník Jaroslav Homolka. „Mohu potvrdit registraci několika domén s názvem Horácká arena. Jejich využití nechci v tuto chvíli komentovat,“ uvedl právník Homolka. Doba registrace domén přibližně odpovídá době, kdy právník Homolka kandidoval v místních komunálních volbách.

Právník Homolka má pověst advokáta, který se nebojí sporů s místními autoritami, zastupoval i trenéra Marka Melenovského ve sporu o neplatnost výpovědi s HC DUKLA JIHLAVA.

Primátor Jihlavy Petr Ryška odmítl možnost jednání s právníkem Homolkou o podmínkách prodeje webové adresy městu Jihlava. „Nevím co s těmi doménami chce pan Homolka dělat, ale jednat o nákupu nebudeme,“ uvedl primátor Ryška.

Primátor Ryška na dotaz Občasníku uvedl, že město ani nedostalo cenovou nabídku právníka Homolky k jednání o možnému nákupu webové domény pro novou Horáckou arénu.

Nový jednatel městské obchodní společnosti Horácká multifunkční aréna Martin Lindovský má podle primátora Ryšky připravené vlastní řešení situace. V registru domén se objevil nový přírůstek s městem Jihlavou jako majitelem (více zde).

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů