Začíná proces i senátní kampaň Nagyové (ANO), na Vysočinu dorazí Babiš

Deset dnů před komunálními volbami začíná soudní proces „Čapí hnízdo“ s obžalovaným poslancem Andrejem Babišem a jeho dotační poradkyní Janou Nagyovou. Nagyová dotační žádost osobně podepsala.

Obžalovaní Babiš i Nagyová se soudního procesu zůčastní, plánují se osobně vyjadřovat k předloženým důkazům a klást dotazy svědkům.

Podle informací z vedení krajské organizace hnutí ANO na Vysočině zároveň se soudním procesem startuje i kampaň Jany Nagyové v senátním obvodu Jihlavsko. Tady obhajuje mandát současný předseda Senátu Miloš Vystrčil, o mandát usiluje i právník Tomáš Nielsen. Přípravu návštěvy předsedy hnutí ANO na Vysočině potvrdil i krajský manažer hnutí ANO Jaroslav Hedvičák s tím, že půjde o termín v posledním týdnu před volbami.

Na předvolebních mítincích Jany Nagyové v senátním obvodu Jihlavsko se očekává napjatá atmosféra už z avizované osobní podpory Andreje Babiše. Přímo na mítincích a veřejných setkáních s občany se dá očekávat hojná účast příznivců a podporovatelů včetně hojné účasti i odpůrců kandidatury Jany Nagyové do Senátu.

Na Policii ČR čeká zajisté náročný úkol spojený s udržením bezpečnosti a veřejného pořádku.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů