Anonym z Facebooku: město Jihlava kryje perzekuci malého hokejisty!

MIROSLAV MAREŠ

Několik dnů po zrušení registrace malému hokejistovi v Dukle Jihlava se na anonymní facebookové stránce Jihlavská hokejová mládež (JHM) objevilo obvinění:

„Město Jihlava nese plnou zodpovědnost za zrušení registrace MK a znemožnění mu hrát hokej se svými kamarády v Jihlavě. Rada města Jihlavy (jako Valná hromada HC Dukla Jihlava, s.r.o.) schvaluje nakládání (viz např. Usnesení č. 702/14-RM) a přes jednatele Ščerbana dále realizuje nakládání s registračními právy. JHM věří, existuje záznam z jednání z RM o zrušení registračních práv MK. Je neuvěřitelné, že se nyní Město Jihlava dle vyjádření pana Tulise zříká zodpovědnosti a přitom v tichosti kryje nechutnou perzekuci nevinného dítěte. JHM doufá, že se tato zákeřná perzekuce neodrazí negativně na psychickém vývoji dítěte.“

S představiteli Jihlavské hokejové mládeže se nelze spojit, na žádosti o osobní schůzku nereagují.

SKUTEČNOST

V soutěžích mládež působí a hráči za ni nastupují na základě prohlášení o spolupráci, které Dukla Jihlava s.r.o a Dukla Jihlava-mládež podepisují před každou sezónou a zasílají na ČSLH spolu s přihláškami do hokejových soutěží. Do těchto záležitostí se u mládeže město Jihlava jako vlastník „eseróčka“ nevměšuje: nejde ani o politické, ani o vlastnické rozhodování.

Anonymní obvinění vedení města je pouze dokladem atmosféry v mládežnickém oddílu, kdy malá skupina rodičů rozsévá nesmyslná obvinění a stížnosti všude, kde to je jen trochu možné. Rada města Jihlavy, zastupitelstvo, kontrolní výbor zastupitelstva si může na vlasní kůži zkusit pocity vedení mládežnického spolku, které dokonce rodiče dohnali až před soud.

Už i město Jihlava se musí hájit vůči nesmyslným obviněním v kauze malého hokejisty – je obviněno z „tichého krytí nechutné perzekuce nevinného dítěte“.

Pokud se obvinění podaří Městu Jihlava vyvrátit jako nepodložené podobně jako u jiných výroků Jihlavské hokejové mládeže, obvykle následuje obvinění jiné.

Co číst dál?

Zpravodajství TV-NOVA o malém hokejistovi? Připravená scénka

Obviňování z hokejové mládeže: náměstek lže, primátor je maňásek

 

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna