DOKUMENT: Ultimátum ODS pro náměstka hejtmana Josefa Pavlíka (ANO)

Mlčení hnutí ANO a náměstka Josefa Pavlíka k dalším zveřejněným podkladům dokazujícím členství Josefa Pavlíka v Lidových milicích je pro nás nepřijatelné.

Josef Pavlík a hnutí ANO nepochopitelně mlčí nebo alibisticky říkají, že si nic neuvědomují.

Mezním termín pro vyvrácení pravdivosti informací o členství Josefa Pavlíka v Lidových milicích je pro nás termín příštího krajského zastupitelstva tj. úterý 22. listopadu 2016.

Pokud, do 22. listopadu Josef Pavlík pravdivost zveřejněných dokumentů, které prokazují jeho členství v Lidových milicích, nevyvrátí, znamená to, že Josef Pavlík po svém nejdříve zatajeném a následně přiznaném členství v KSČ znovu veřejně lhal.

Tentokrát by veřejně lhal o svém členství v Lidových milicích a to minimálně při svém vyjádření pro Jihlavské listy (14. 10. 2016) a následně přímo při svém vystoupení na ustavujícím zasedání Zastupitelstva Kraje Vysočina.

Členové Klubu ODS považují za nemožné, aby „správcem“ veřejného majetku a financí Kraje Vysočina byl člověk, který opakovaně lže nebo alibisticky sděluje, že si zásadní věci neuvědomuje. Proto, pokud Josef Pavlík a hnutí ANO výše uvedené skutečnosti nevyvrátí nebo situaci nevyřeší odchodem Josefa Pavlíka z Rady Kraje Vysočina, opustí ODS krajskou koalici a zároveň navrhne odvolání Josefa Pavlíka z pozice náměstka hejtmana Kraje Vysočina.

Miloš Vystrčil

Předseda Klubu krajských zastupitelů ODS Kraje Vysočina (2.11.2016)

Reakce Josefa Pavlíka přímo zde.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna