(FOTO) VÍME PRVNÍ: Podpis ředitele Hitrádia Vysočina pod prohlášením Fórum Jihlava zmizel za pár minut

Pouhých pár minut vydržel podpis programového ředitele Hitrádia Vysočina pod prohlášením uskupení Fórum Jihlava na sociální síti. Za necelých osm minut už bylo politické prohlášení bez jakéhokoliv podpisu.

Uskupení Forum Jihlava nijak nevysvětlilo podpis programového ředitele komerčního rádia pod svým prohlášením na sociální síti. Stejně tak Forum Jihlava nijak nevysvětlilo důvod odstranění podpisu z politického prohlášení na sociální síti.

Lídryně Karolína Koubová publikování zprávy později vysvětlila jako svou chybu:“Je to moje chyba, zkopírovala a upravila jsem tiskovou zprávu od pana Musila a nechala tam podpis,“ uvedla Koubová.

„Byla to tisková zprava kterou tam zkopírovali,“ sdělil Občasníku ředitel Hit Rádia Vysočina Bedřich Musil.

Podle vyjádření ředitele Musila šlo o tiskovou zprávu, která sloužila pro vysílání Hit Rádia Vysočina . Byla odeslána pro vedení Fóra Jihlava k faktické korektuře kvůli počtům radních. Následně pak byl údajně ředitel Musil požádán, zda mohou text použít. „To jsem jim umožnil a zaslal mailem. Bohužel došlo ke zkopírování celého mailu,“ vysvětlil Musil.

Po upozornění na tuto chybu, byla pak byla část zprávy s Musilovým podpisem správcem profilu Fóra Jihlava odstraněna.

Necelých čtyřiadvacet hodin před zrodem nové koalice neschválila „stará“ Rada města (ČSSD,ANO a KDU-ČSL) peníze z ekologického fondu města na reklamní kampaň pro Hitrádio Vysočina (více zde).

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna