Hejtman Běhounek (ČSSD): Zastupitelka Kobrlová (ANO) mě nadzvedla svými připomínkami!

BěhounekObyvatelé kraje Vysočina si podle hejtmana Jiřího Běhounka musí vybrat zda chtějí nebo nechtějí Integrovaný dopravní systém v kraji Vysočina. Zavedení tohoto systému si vyžádá rozsáhlé změny veřejné dopravy v Kraji Vysočina. Půjde o největší změny za posledních deset let.

„Vyvolávají se zbytečné a částečně neopodstatněné tlaky. Je to první kolo jednání s obcemi, jsme ochotni diskutovat a jednat. Je úsměvné, pokud na jedné straně obyvatelé Vysočiny naříkají, že nemají integrovaný systém a na druhé straně ho boří,“ prohlásil hejtman Jiří Běhounek.

Server Občasník požádal hejtmana Běhounka o komentář k jednání Výboru pro výchovu, vzdělání a zaměstnanost, když tento výbor vyslovil nesouhlas s návrhem systému dopravní obslužnosti, která v některých případech nerespektuje běžný provoz škol (více zde).

„Jestli má školský výbor připomínky, tak je musí konkretizovat. Paní zastupitelka Kobrlová mě se svými Košeticemi nadzvedla,“ řekl hejtman Běhounek.

Žádný závěr z jednání školského výboru podle hejtmana Běhounka přijat nebyl.

„Už to tady bylo v roce 2008. Vidím, že jsme měli materiál poslat rovnou do zastupitelstva a buď by to prošlo nebo neprošlo. Jsem připravený na kritiku zprava i zleva,“ dodal hejtman Běhounek.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna