Hokejová generalita svolala mimořádné jednání. Média se snaží vyrobit „obchod s dětmi v hokeji“

MIROSLAV MAREŠ

Vedení Českého svazu ledního hokeje svolalo mimořádné zasedání. Hokejová generalita dohodla mimořádné zasedání svého vedení okamžitě po té, kdy redaktorka pořadu Střepiny ohlásila v živém vstupu téma pořadu do televizních novin. Údajné obchodování s dětmi v českém hokeji.  To už hokejová generalita nevydržela a svolala rokování o postupu MFDNES a TV-NOVA při informování o událostech v hokeji. Aby se na ranním tréninku mládeže Dukly sešli redaktorka MFDNES a redaktor TVNOVA je pro jihlavský zimní stadion událost nevídaná.

„Béďa je v Praze“

V pondělí po odvysílání pořadu Střepiny v televizi NOVA (a článku v MFDNES) byl jednatel Dukly Jihlava na jednání v Praze.  Pondělí není běžný jednací den pro schůzky vedení hokeje. I z událostí v uplynulém týdnu (zrušená registrace hráče, jehož otec byl trvale nespokojen s prací klubu) bylo lidem kolem hokeje jasný důvod cesty do Prahy. Situace se dává do pohybu jako reakce na aktivity bulvárních médií.

Redaktorka NOVY: ať mládež jezdí linkovými autobusy

O práci redaktorky Novy Báry Divišové už letí hokejovým světem neuvěřitelné historky: na hokejovém svazu údajně navrhovala, aby mládež jezdila k utkání běžnými linkovými autobusy. Mohla by mít i padesátiprocentní slevu. Jak by hokejové týmy dopravovaly bagáž hokejistů v linkových autobusech ale už televizní redaktorka nedomyslela.

Podobně neuměla redaktorka televizního pořadu vymyslet, jak by se linkovými autobusy dostal třeba tým Plzně v sobotu večer domů z Vítkovic.

Historky o neprofesionalitě televize už koluje mezi hokejovou veřejností po zimních stadionech napříč republikou.

Přesný popis událostí se zatím nepodařilo ověřit, stanovisko hokejového svazu zjišťujeme.

 Co číst dál?

Město chystá vyjádření k událostem u hokejové mládeže

Členem dozorčí rady klubu je trenér mládeže DUKLY JIHLAVA

Proč byl jako poškozený v kauze IVECO osloven Kraj místo cestářů?

 

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna