Nemocný radní Hyliš (ČSSD) může na hejtmanství chybět i několik měsíců

HylišKrajská koalice netrpělivě očekává další informace o délce pracovní neschopnosti radního pro oblast dopravy Jana Hyliše. Hyliše může být nemocný s poněkud delší dobou pracovní rekonvalescence  až v délce několika měsíců.

„Kdybych já byl nemocný, přál bych si, aby mi všichni dali pokoj. Dlouhodobější nemoc bychom uměli s kolegy radními řešit přerozdělením kompetencí,“ prohlásil předseda krajských zastupitelů ČSSD Vladimír Novotný.

Rychlost politického řešení nepřítomnosti radního Hyliše na hejtmanství ovlivňují i vánoční svátky, kdy politický i pracovní ruch na hejtmanství nabere klidnější vánoční tempo. A po Novém roce se uvidí.

Informace o možnosti dlouhodobější pracovní neschopnosti radního Hyliše pravděpodobně ovlivnila i rozhodování koalice na prosincovém zastupitelstvu o návrhu opozice na odvolání lidového milicionáře Pavlíka (ANO) (více zde).

„Pan radní Jan Hyliš je v pracovní neschopnosti. Více informací mi jako mluvčí Kraje Vysočina nepřísluší poskytovat,“ sdělila mluvčí Kraje Vysočina Jitka Svatošová.

Podle posledních neoficiálních informací by část kompetencí a pracovních úkolů radního Hyliše mohl dočasně převzít hejtman Jiří Běhounek.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna