Brána Jihlavy nakupuje rozum za sto padesát tisíc

Příspěvková organizace Brána Jihlavy dostala od města Jihlavy za úkol zajišťovat koordinaci a kooperaci poskytovatelů služeb cestovního ruchu na území města Jihlavy za účelem efektivnějšího řízení turismu v regionu.

Dalším úkolem pak bude zajistit udržitelný rozvoj území, konkurenceschopnost na trhu, ucelenou nabídku aktivit a spolupráci jednotlivých subjektů.

Podle informací Občasníku si ředitel Jakub Deml s ekonomem Milošem Podařilem objednali tvorbu Koncepce rozvoje příspěvkové organizace Brána Jihlavy p. o. a přípravu podkladů pro tvorbu podnikatelské strategie.

Koncepci dodá čerstvě založená královehradecká firma Muse Impact, která existuje necelého půl roku. Ředitel Deml si objednal metodické vedení zpracování Koncepce, analytické práce, odborné vedení pracovních setkání a zapojení pracovníků organizace, návrh expertních doporučeni a syntézu obsahu do finálního dokumentu.

Zpracování dokumentu si vyžádá zhruba dvě stě hodin, přepočtem na množství odpracovaných hodin dojdeme k hodinové sazbě asi sedm set padesát korun.

Podle informací Občasníku je ředitelkou firmy Muse Impact česká historička Naďa Machková Prajzová. Jako historička se zabývala sociálními dějinami devatenáctého století, zejména postavením služebnictva v pražské společnosti. Od 3.1.2011 působila jako ředitelka Muzea východních Čech v Hradci Králové. Z funkce byla odvolána po šesti letech pro údajnou šikanu podřízených.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů