Břížďala (Piráti): Měla by být nalezena shoda k převodu domény Žijeme Jihlavou

Po rozchodu jihlavských Pirátů s koalicí Žijeme Jihlavou je potřeba vyřešit i rozdělení kdysi společného majetku, kterým je doména zijemejihlavou.cz . Doména je úředně napsaná na bývalou krajskou předsedkyni jihlavských Pirátů Michaelu Vodovou. Jako vlastník domény může Vodová webové stránky koalice Žijeme Jihlavou náhle vypnout i bez předchozího upozornění.

„Pokud je z historických důvodů vlastníkem domény zijemejihlavou.cz (TOP 09 + SZ) zástupce Pirátů, měla by být nalezena vhodná cesta a domluva pro převod webové stránky směrem k představitelům ŽIJEME JIHLAVOU,“ uvedl krajský místopředseda Pirátů Jan Břížďala.

Vyjádření předsedy TOP09 Víta Zemana ani místopředsedy TOP09 Jiřího Vybíhala se nepodařilo zatím získat. Od Zemana přišla jen stručná SMS s informací o pracovním zaneprázdnění.

Piráti ukončili své působení v koalici Žijeme Jihlavou letos na jaře, kdy založili nový volební subjekt Piráti a Fórum Jihlava společně s uskupením Fórum Jihlava. Lídryní PiFo se stala současná primátorka Karolína Koubová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů