Čau lidi! Ředitel Velev šel na očkování v tričku předsedy vlády Babiše

Očkování proti nákaze COVID-19 na Vysočině začalo. Prvním očkovaným v Kraji Vysočina se stal lékař a ředitel jihlavské nemocnice Lukáš Velev. Ředitel Velev přišel na očkování v triku stejné barvy jako předseda vlády Andrej Babiš. Velev „očkovací tričko“ ještě vylepšil dalším nápisem.

O přípravách na očkování a výběru personálu pro „mediální reality-show“ čtěte více přímo zde.

Samotné očkování ředitele Veleva trvalo jen pár minut za mimořádného zájmu místních novinářů. Podobnost s televizními reality-show čistě náhodná.

Počátkem roku 2021 evidovala Česká republika přes 732 tisíc případů onemocnění nákazou COVID-19, přes 11 tisíc lidí zemřelo. U většiny osob, které onemocní COVID-19, se projeví mírné až středně závažné příznaky a zotaví se bez zvláštní léčby.

Virus způsobující COVID-19 se přenáší především kapénkami, které vznikají, když nakažená osoba kašle, kýchá nebo vydechuje. Tyto kapénky jsou příliš těžké na to, aby zůstávaly ve vzduchu, a rychle padají na podlahy nebo povrchy.Můžete se nakazit vdechováním viru, pokud jste v těsné blízkosti osoby, která má COVID-19, nebo dotýkáním se kontaminovaných povrchů a následně očima, nosem nebo ústy.

AKTUALIZOVÁNO: Rozbor „očkovacího poselství z trička“ čtěte přímo zde.

Po osmi hodinách od očkování se ředitel Velev cítí dobře. „Ani o vpichu nevím. Myslím, že to tak bude mít většina očkovaných. Tato vakcína (mRNA) je dle mého velmi bezpečná a technologicky velmi zajímavá. Účinnost samozřejmě uvidíme, jistě nemůže být 100%. Byl bych rád, kdyby to pochopili všichni ti, co šíří nesmyslný strach ať už vědomě či nevědomě. Jedou na vlně Trollů z Ruska a Číny. Té Číny, která světu tohle navařila a teď šíří propagandu o oslavách Nového roku. Bez vzdělání, znalostí a osvěty se neposunem. Ani v pandemii a ani v politice. Šťastný rok 2021 všem! ,“ vzkázal ředitel Velev.

O dalším průběhu očkování čtěte více přímo zde. Rozhovor s ředitelem Velevem čtěte přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů