Velev: Předpokládám zájem našeho personálu u COVID-19 očkování ředitele

Prvním očkovaným člověkem na Vysočině bude zřejmě ředitel jihlavské nemocnice Lukáš Velev. „Musím připustit, že jsem v užším okruhu výběru prvního pacienta, i když nechodím moc často do červených „covid“ zón nemocnice,“ uvedl ředitel Velev.

První očkování je velice sledováno, právě s ohledem na „reality-show“ s očkováním premiéra Andreje Babiše a ministra zdravotnictví Jana Blatného zbude hlavní role zřejmě právě na ředitele Veleva. Politici ve vedení kraje Vysočina naznačili nezájem o hlavní roli v očkování prvního pacienta (více zde).

Ředitel Velev se na svoji roli prvního pacienta chystá velmi zodpovědně: podle informací Občasníku si chystá proslov k veřejnosti po aplikaci očkování.

V jihlavské nemocnici probíhá „casting“ na roli zdravotního personálu při očkování ředitele Veleva.

„Předpokládám značný zájem personálu, hlavně z řad zdravotních sestřiček, si píchnout injekci do svého ředitele,“ naznačil ředitel Velev.

Způsob výběru zdravotního personálu pro asistenci u očkování ředitel Velev neupřesnil, termín prvního očkování bude zřejmě na Silvestra dopoledne.

„Je trochu divné, že se vakcínu daří dopravit z Prahy do Brna, ale Jihlava má zpoždění, i když je to po cestě,“ posteskl si ředitel Velev.

Na první očkování COVID-19 vakcínou na Vysočině se předpokládá rozeslání zvláštních pozvánek pro podrobné zdokumentování průběhu a výsledku očkování.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů