Decroix místopředsedkyní ODS, chce vyhrát další volby

​​​​​​​Jedenatřicátý kongres ODS volil nové vedení strany. Mezi členy předsednictva byli v tajné volbě zvoleni: Martin Baxa se ziskem 374 hlasů, Martin Kupka se ziskem 457 hlasů, Alexandr Vondra se ziskem 448 hlasů a Eva Decroix se ziskem 311 hlasů. Celkem bylo odevzdáno 492 platných hlasovacích lístků.

„Zvolení do funkce místopředsedy je pro mě velkým závazkem k dalšímu posouvání Občanské demokratické strany tím správným směrem. Budeme hrát první housle,“ děkoval Martin Baxa po zvolení.

„Podpory od tak výrazného počtu delegátů si upřímně vážím. Je to pro mě nejen potvrzením, že má práce má smysl, ale i velkou motivací ve své dosavadní práci pokračovat. Věřím, že se vám bude po silnicích v ČR dobře jezdit a po železnici jakbysmet,“ řekl Martin Kupka.

„Chceme-li v dalších volbách obstát, musíme mít jasné politické cíle, vědět, jak je prosadit a ve svých prioritách a jejich komunikaci zvýšit razanci,“ doplnil Alexandr Vondra.

„Práce v předsednictvu ODS nyní rok a půl před volbami je především o práci. Tím hlavním úkolem, který tady má každý z nás, je vyhrát další volby,“ uzavřela nově zvolená místopředsedkyně Eva Decroix.

„Jsem moc rád, že se Eva Decroix stala místopředsedkyní ODS. Je představitelkou konzervativní politiky viděné optikou mladších generací a určitě je budoucností ODS, která je mě blízká a kterou podporuji,“ řekl předseda ODS Jihlava David Beke.

„Za mě velká radost. Další významné zastoupení Vysočiny ve vysoké politice,“ dodal hejtman Vysočiny Vítězslav Schrek (ODS).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů