Josef Pavlík (ANO): Bývalý hokejista a kancléř Vesecké kandiduje na hejtmana Vysočiny

Josef Pavlík je v lednu 2016 zatím jediným kandidátem hnutí ANO na hejtmana Kraje Vysočina. Narodil se 12.dubna 1958 v Havlíčkově Brodě. Je vystudovaným ekonomem a žije v Havlíčkově Brodě. Působí jako kontrolor v Hradci Králové.

V mládí byl Josef Pavlík aktivním hokejistou, dvouletou vojenskou základní službu strávil v Dukle Litoměřice na konci sedmdesátých let. Po skončení hokejové kariéry dálkově vystudoval obor ekonomika průmyslu na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Po skončení dálkového studia působil jako ekonomický náměstek největšího závodu oborového podniku Škrobárny v Havlíčkově Brodě.

Po revoluci v roce 1991 spouzakládá firmu Glykos a deset let působí v pozici jednatele.

V roce 2001 nastoupil na Krajské státní zastupitelství v Hradci Králové jako vedoucí odboru organizace řízení. V září 2005 odchází na Nejvyšší státní zastupitelství jako ředitel sekretariátu Nejvyšší státní zástupkyně Renaty Vesecké. Ve funkci působí jako státní zaměstnanec bez kompetencí státního zástupce. Z Nejvyššího státního zastupitelství odchází v březnu 2011 (více zde).

Od dubna 2011 působí jako kontrolor koncernu MEDIS v Hradci Králové, víkendy tráví s rodinou na Vysočině. Koncern Medis působí v oblasti dopravního stavitelství , projekční a inženýrské činnosti.

 

Proč chce být Josef Pavlík hejtmanem Vysočiny

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů