Krasavice z vládní agentury shání dotace firmám z Vysočiny

V ředitelském týmu náměstka Zemana pro místní volby je skvostem ženské krásy a inteligence Lucie Žáčková. Je ředitelkou jihlavské kanceláře Agentury pro podnikání a inovace (API).

Není k dispozici žádný popis fotky.
Příjem žádostí do poslední výzvy programu Inovace zahájen - Investiční  příležitosti Libereckého kraje

Agentura pro podnikání a inovace (API) je státní příspěvková organizace podřízená Ministerstvu průmyslu a obchodu ČR. Plní roli zprostředkujícího subjektu pro dotační programy Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), pomocí kterého lze spolufinancovat podnikatelské projekty ve zpracovatelském průmyslu a souvisejících službách.

Ředitelka jihlavské kanceláře Lucie Žáčková například zajišťuje dotace pro firmu Jipocar z operačního programu Technologie a aplikace pro
konkurenceschopnost – dále jen „OP TAK“). Ředitel Jipocaru Jiří Vybíhal je místopředsedou jihlavské TOP09 a potvrdil spolupráci s Žáčkovou, která také kandiduje do jihlavského zastupitelstva. Předmětem konzultací je umístění solárních panelů na střechy logistického areálu Jipocaru.

Vedle Jipocaru ředitelka Žáčková například konzultuje s firmou CPLAST CZ jejich podané žádosti v systému ISKP (informační systém koncového
příjemce) nebo například žádosti o platby třebíčské firmy TEDOM.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů