Kuchyňa krize: Z jakých chyb se poučila primátorka Koubová (Fórum)?

Politická krize ve vedení města pokračuje optimistickým vyjádřením primátorky Karolíny Koubové (Fórum) o poučení z chyb. „Celá situace mě velmi mrzí, ale doufám, že se z chyb všichni poučíme a do dalších dní vstoupíme se srdečným přáním dostát slibům, které jsme dali,“ uvedla primátorka na sociálních sítích.

Ve vyjádření primátorky ovšem naprosto chybí popis chyb ze kterých se chtějí poučit politici ve vedení města. Vyjádření primátorky Koubové tak vypadá jako „univerzální politická omluvenka“.

Podle Kuchyňova vyjádření v rezignaci na mandát zastupitele krajského města (dokument zde) „primátorka Koubová, která oznámila odchod od Starostů, doposud neopustila krajský výbor hnutí STAN na Vysočině“.

Kuchyňa nepřímo potvrdil informace o kandidatuře primátorky Koubové v barvách Pirátů. „A tak, i když se k nám dostávají neoficiální zprávy z několika zdrojů o tom, že paní primátorka na podzim plánuje kandidaturu za jinou politickou stranu, má jako členka krajského výboru stále přístup ke všem strategickým informacím Starostů a nezávislých,“ upozorňuje Kuchyňa.

Soupis politických chyb primátorky Karolíny Koubové z kterých se koalice poučila, slibuje upřímnou výpověď o politickém stylu vedení krajského města. Primátorka Koubová svůj politický styl popsala slovy „v podstatě jdeme z krize do krize“ (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů