Loucký starosta Dvořák vyjádřil důvěru jednateli vodárenské společnosti, bude se řešit milionový deficit

Městská vodárenská společnost Luk nad Jihlavou VaK Loucko nemá na úhradu faktur a požádala zastupitele městyse o dotaci ve výši jeden a půl milionu korun.

Jednatel VaK Loucko Jiří Olt osobně nepřišel na jednání místního zastupitelstva, stále se těší důvěře starosty Martina Dvořáka:

„Pan Ing. Olt vše přebral od pana Pospíšila, který se obdobnými věcmi zabýval polovinu pracovního života a ten mu z počátku „radil“ jen po telefonu a víte, že je to složitá problematika a zorientovat se ve
všem chvíli trvá (Služby a VaK loucko). Postavil se k tomu svědomitě, vše podrobně studuje a svoji práci zvládá. Za sebe mohu říci, že se snaží dotahovat i věci z minulých let, které nebyly stoprocentně dotaženy a moji důvěru určitě má,“ uvedl starosta Luk nad Jihlavou Martin Dvořák.

Oltův předchůdce ve funkci jednatele městské vodárenské společnosti Jiří Pospíšil striktně odmítl, že by problém s nedostatkem financí na úhradu faktur vznikl za jeho působení. „Asi přijedu na podzimní zastupitelstvo vše osobně vysvětlit zastupitelům obce,“ sdělil Pospíšil.

Bývalý starosta Luk nad Jihlavou Viktor Wölfl pod vlivem vodárenské kauzy i další debaty předčasně odešel z jednání červnového zastupitelstva.

Celý průběh jednání zastupitelstva Luk nad Jihlavou je možné sledovat přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů