Magistrát, dobré mravy a partajní schůze Pirátů

Podle neoficiálních informací viděly uklízečky neznámé osoby v budově jihlavského Magistrátu. Snad šlo o příznivce Pirátů, kteří do budovy Magistrátu vešli na pozvání místního stranického předsedy.

Kdo se pohyboval v budově Magistrátu po zavírací době a samotné využití budovy Magistrátu pro schůze členů a příznivců strany určitě podrobně objasní primátor města.

Stranické schůze členů a příznivců strany se v krajské metropoli Vysočiny odjakživa konaly mimo budovu Magistrátu. Snad jen schůze zastupitelských klubů před jednáním místního zastupitelstva se konaly v budově Magistrátu v zasedací místnosti „staré rady“, ale výhradně v úřední době.

Místní Piráti začali užívat budovu Magistrátu jako kdyby šlo o sídlo stranického sekretariátu, což si zasluhuje vysvětlení od primátora města.

Pokud primátor města povolil užívání budovy Magistrátu pro partajní schůze spolu s volným pohybem cizích osob po uzavírací době, pak jde o zajímavou situaci z pohledu bezpečnosti celého objektu Magistrátu. Pronést nebezpečný předmět nebo naopak odnést cokoliv z budovy by bylo poměrně jednoduché.

Přísné interní vyšetřování je na místě. K pohybu po Magistrátě mimo úřední dobu a v době uzavření budovy má být striktně vyžadována propustka podepsaná autorizovanou osobou. A městská policie má být striktně povolána k prověření totožnosti každé cizí osoby, co se pohybuje v objektu Magistrátu po uzavírací době. Jde o dobré mravy i všeobecnou bezpečnost.

Bezpečnostní opatření kolem budovy Magistrátu mají být na takové výši, aby politické strany a hnutí ani nenapadlo konat schůze v budově Magistrátu po uzavírací době. Dobré mravy vyžadují i dobré bezpečnostní opatření kolem budovy Magistrátu.

Partajní schůze členů a příznivců politických stran a hnutí by mělo být absolutně vyloučeno konat v budově radnice po uzavírací době. Ovšem primátor Ryška a tajemník Zámek mohou vysvětlit, kde jsou hranice dobrých mravů pro využití budovy Magistrátu pro stranické účely.

Zatím postačuje členům a příznivcům Pirátů telefonát místnímu předsedovi strany a pohodlně se dostanou na schůzi v budově Magistrátu. Což si zasluhuje podrobné vysvětlení primátora města i tajemníka Magistrátu.


Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů